Jak wybrać dobre nosidełko dla dziecka

Prezentowany artykuł jest dowodem owocnej współpracy z bawialnia.com

Nosidełka dla dzieci są w wielu różnych stylach i rozmiarach, więc trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy przy wyborze odpowiedniego. Jednym z najważniejszych aspektów nosidełka jest komfort. Powinno być wygodne dla Ciebie i Twojego dziecka, pozwalając dziecku być blisko Twojego ciała, z dobrą widocznością świata. Powinno być lekkie i wygodne, a także bezpieczne zarówno dla noworodków, jak i maluchów.

Przede wszystkim rozważ styl nosidełka, którego potrzebujesz. Wybór niewłaściwego stylu może spowodować wiele bólu i dyskomfortu. Możesz chcieć wybrać styl, który pozwala na dostosowanie pasków do swoich preferencji. Dobre nosidełko ułatwi Ci proces noszenia dziecka. Powinno być również wygodne dla Twojego dziecka do karmienia. Wreszcie, wybrać tkaninę, która odprowadza wilgoć i jest ciepły dla dziecka.

Następną rzeczą do rozważenia jest ilość czasu, który planujesz spędzić nosząc przewoźnika. Jeśli planujesz używać przewoźnika przez długie godziny, miękkie strukturalne przewoźnika może być łatwiejsze dla Ciebie. Jednak miękkie-strukturalne przewoźnika może nie pomieścić swoje rosnące dziecko. Ponadto, nosidełka o miękkiej strukturze zazwyczaj mają regulowane pasy. Jeśli martwisz się o komfort swojego dziecka, rozważyć przewoźnika z tkaniny siatki, która jest chłodny w gorące.

Innym czynnikiem do rozważenia przy wyborze przewoźnika dziecka jest wszechstronność. Niektóre przewoźnicy są uniwersalne, podczas gdy inne są bardzo statyczne. Niektóre przewoźnicy są dobre dla noworodków i mają łono jak czuć. Jednak ciasne ograniczenia przewoźnika noworodka może nie pasuje do malucha, jak również. Niektóre rodziny decydują się na użycie chusty pierścieniowej lub zawijania, podczas gdy inni wybierają strukturalne przewoźnika z regulowanymi paskami.

Przed wyborem przewoźnika dla dziecka, ważne jest, aby zapoznać się z wszystkimi typami. Istnieją miękkie i tkane chusty, chusty pierścieniowe i nosidła. Wybierz to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również poprosić przyjaciół o przetestowanie tych przewoźników. Następnie wybierz styl, który działa dla Ciebie! Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś. A jeśli nadal nie jesteś pewien, zawsze możesz kupić drugi na później.

Limity wagowe są kolejnym ważnym czynnikiem do rozważenia przy zakupie nosidełka. Niektóre przewoźnicy są wykonane specjalnie dla dzieci, które ważą mniej niż osiem funtów, podczas gdy inne są przeznaczone dla maluchów i przedszkolaków. Sprawdź z pediatrą o zalecenia przed zakupem przewoźnika dla noworodka, który jest nadal w NICU. Podobnie, niektóre noworodki nie mają siły mięśni, aby utrzymać ich drogi oddechowe otwarte w pozycji bez wsparcia.

Choć noworodki nie są gotowe na pełnowymiarowe nosidełko dla dzieci, nosidełka dla niemowląt są dobrą opcją, dopóki nie osiągną 16 funtów (6 miesięcy) i są wystarczająco silne, aby siedzieć w pozycji pionowej bez pomocy. Jeśli szukasz stylowego przewoźnika, który jest wygodny, rozważ zakup przedniego przewoźnika. Nosidełka te mają elegancką, minimalistyczną estetykę i są świetne dla dzieci w wieku zaledwie trzech miesięcy. Wybierając nosidełko, upewnij się, że ma ono pozycje skierowane do przodu, które pomagają dziecku rozwinąć dobre poczucie bezpieczeństwa. Nie chcesz przecież skończyć z niewygodnie małym dzieckiem, prawda?

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top