Jakie nosidełko kupić dla noworodka

Prezentowany materiał jest efektem współpracy z lupiko.pl

Jeśli jesteś nowym rodzicem i zastanawiasz się, jakie nosidełko kupić dla swojego noworodka, jest kilka czynników do rozważenia. Jednym z ważnych czynników jest to, czy dziecko jest skierowane do przodu czy do tyłu. Nosidełka skierowane przodem do kierunku jazdy powinny zapewniać dziecku dużo miejsca, nie blokując dróg oddechowych. Unikaj nosidełek, które uwierają dziecko lub ograniczają przepływ powietrza. Szukaj nosideł o miękkiej strukturze z mocnymi klamrami i wyściełanymi paskami.

Dobre nosidełko powinno wspierać głowę i szyję dziecka, z otworami na nogi, które są wystarczająco duże dla twoich ud, ale nie za duże. Powinno być regulowane, aby pomieścić dziecko, gdy rośnie. Powinno być również bezpiecznie i wygodnie dopasowane, abyś mogła nosić dziecko bez wysiłku. Niektóre nosidełka są przeznaczone do noszenia z przodu, podczas gdy inne są przeznaczone do dyskretnego noszenia za tobą. Jeśli nie jesteś pewien, który typ nosidełka jest dla Ciebie odpowiedni, spróbuj użyć chusty zamiast tradycyjnego nosidełka.

Kupno nosidełka z tkaniny jest świetną opcją dla mam z budżetem. Większość z tych typów przewoźników można prać w pralce, ale należy sprawdzić gwarancję producenta przed zakupem jednego. Szukaj również szerokiego siedzenia, aby biodra dziecka mogły być prawidłowo ustawione. Niezależnie od tego, czy nosidełko Ergobaby Ergo Baby Carrier jest montowane przodem czy tyłem do kierunku jazdy, jest ono świetnie dopasowane i nie powoduje ocierania się nóg dziecka o materiał.

Chusty pierścieniowe to kolejna świetna opcja dla rodziców z noworodkiem. Chusty pierścieniowe mogą być łatwe do założenia i zabrania ze sobą. Używają dwóch pierścieni do zapięcia, więc nie musisz się martwić o wiązanie. Są one również bardzo wygodne w noszeniu i stanowią świetną opcję dla rodziców, którzy chcą nosić swoje dziecko wszędzie. Możesz także wybrać chustę pierścieniową, która jest regulowana.

Ergobaby Omni 360: Kolejnym łatwym w użyciu przewoźnikiem jest Ergobaby Omni 360. Ten przewoźnik jest ergonomicznie zaprojektowany i może być noszony od noworodka do wieku malucha. Posiada również unikalne siedzisko kubełkowe, które obsługuje biodra zdrowej pozycji M-shape. To nosidełko jest łatwe do umycia i dostosowuje się do Twojego ciała oraz wzrostu i wagi Twojego dziecka. Są one również łatwe do przechowywania i mogą być dostosowane do każdej pozycji, którą wybierzesz.

Przewoźniki turystyczne: Te nosidełka dla dzieci są stworzone do wytrzymałych wycieczek. Mają paski wsparcia, mnóstwo kieszeni, a nawet namioty przeciwdeszczowe. Są one również zaprojektowane tak, aby utrzymać głowę dziecka blisko Ciebie podczas wędrówki. Nosidełka turystyczne pomagają również uniknąć nadwyrężenia pleców. Niektóre przewoźnicy mają również wyjmowane wkładki dla noworodków. Ostatecznie musisz zdecydować, które nosidełko będzie najlepsze dla Twoich potrzeb.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top